• Slide-1
  • Slide-2
  • Slide-3
  • Slide-4
  • Slide-5
  • Slide-6
  • Slide-7
  Главно меню

  ГЛАСУВАЙ!
  i Love Bulgaria
  Туризъм
  Карта
  Терариум
  Чифте баня
  Екопътеки
  Анкета
АНКЕТА
/екопътеки/
  Харта на клиента
Харта на клиента


GPS
N 41° 93' 22.26"
E 25° 34' 93.21"



  Общински съвет

Общински съвет Минерални бани - мандат 2019-2023 г.

Общинският съвет Минерални бани се състои от 13 съветника, в т.ч.:

Движение за права и свободи – 11
ГЕРБ – 2

Общински съветник Партийна група Информация

1.

Мехмед Лятиф Шакир

ДПС

Председател на ОБС
автобиография »

2.

Авни Юсуф Алтъпармак

ДПС

Роден на 24.01.1956 г.
Образование: Средно - специално

3.

Азис Сафет Мехмед

ДПС

Роден на 18.02.1987 г.
Образование: Висше

4.

Ахмед Али Фейзи

ДПС

Роден на 26.07.1972 г.
Образование: Средно - специално

5.

Ахмед Юсуф Юнлюсой

ДПС

Роден на 12.08.1957 г.
Образование: Средно

6.

Динко Хубенов Добрев

ГЕРБ

Роден на 28.01.1979 г.
Образование: Висше

7.

Екрем Зейнур Юзеир

ДПС

Роден на 06.05.1981 г.
Образование: Висше

8.

Ерол Кемал Ахмед

ДПС

Роден на 30.05.1971 г.
Образование: Средно  

9.

Ерол Юзеир Юсеин

ДПС

Роден на 29.05.1967 г.
Образование: Средно

10.

Ерсан Саид Джефер

ДПС

Роден на 15.04.1973 г.
Образование: Средно

11.

Мюмюн Ахмед Зекир

ДПС

Роден на 08.07.1977 г.  
Образование: Висше

12.

Ружди Хасан Дуран

ДПС

Роден на 22.04.1967 г.
Образование: Средно

13.

Теодора Стефанова Тодорова

ГЕРБ

Роден на 21.04.1974 г.
Образование: Висше


АРХИВ:
Общински съветници мандат 2015 - 2019
Общински съветници мандат 2011 - 2015


  Търсене в сайта

Mineralnibani.bg
  Данъци
  Фотогалерия

  Бюджет
  Проекти

  Отчет за дейността
  Интервю с кмета
  Благодарствени писма
  МИГ
  Пожарна безопасност
2015 - 2019 © Municipality of Mineralni bani, All Rights Reserved. Webdesign