E 25° 34' 93.21"

Новини
Топлика оглави областната футболна група
19 Март 2018

Отборът на Топлика се изкачи на първо място във временното класиране, след като вчера победи с 2:1 състава на Свиленград II. Момчетата на Калин Калинов от Минерални бани събраха 28 точки и изпревариха досегашният лидер Герганин извор, който в този 15-ти кръг почива. Това е втора поредна победа на банскалии, след като на старта на пролетния сезон постигнаха победа над Любимец с 4:2. Мачът в Минерални бани се разви доста интересно. Гостите откриха още в 14-ата минута с гол на Петър Вълков – Парапината. Такъв остана резултатът до 55-ата минута, в която Иван Кирилов от домасините възстанови статуквото. Голът на победата за 2:1 вкара Станимир Димитров в 78-ата минута, а в 84-ата играещият треньор на Топлика Калин Калинов изпусна дузпа за синьо-червените.

Прочитания: 878 пъти